Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo

Olympiáda v anglickém jazyce - školní koloDatum konání:
21.2.2023

V únoru proběhlo vyhodnocení školního kola Olympiády v anglickém jazyce. V kategorii IA (6., 7. ročníky) se na 1. příčce umístil Tobias Langhamer ze 7.A, na 2. místě Julie Šimková také ze 7.A a na 3. místo byli vybráni Daniel Klepáček ze 7.B a Lukáš Stropek ze 6.A. V kategorii IIA (8., 9. ročníky) zvítězila Sára Červenková z 9.B před Alexem Heriánem z 8.B a Terezou Kopeckou z 9.A. Všichni zúčastnění podali skvělé výkony, díky nimž se z celé akce stal především super zážitek. Děkujeme všem a postupujícím do okresního kola přejeme štěstí i pevné nervy.

Mgr. Lenka Semrádová

 

OAJ 2.jpgOAJ 1.jpg


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.