Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Coca cola cup v kopané

Coca cola cup v kopanéDne 10.11.2016 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje Coca cola cup.
Mgr. L. Bříza
Fotogalerie zde.

Coca cola cup - OKOrganizátorům turnaje se podařilo upravit zasněžené hřiště tak, aby se na něm dalo hrát, ale podmínky byly i přesto velmi obtížné – déšť se celý den střídal se sněžením.
V prvním zápase jsme porazili ZŠ Oloví 1:0. Skóroval Pavel Oulovský a Kevin Gábor trefil tyč. Fotbalisté ze ZŠ Pionýrů Sokolov, jejichž družstvo tvoří hráči Baníku Sokolov, nás porazili vysoko 8:0 a sportovci z Nového Sedla nad námi zvítězili 4:1. Naše družstvo tak vybojovalo bronzové medaile.
Naši školu reprezentovali: František Kavúr, Martin Nováček, Marcel Schöttner, Daniel Ferenc, Pavel Oulovský, Dennis Münzer, Kevin Gábor, Jaroslav Kropp, Miroslav Homolka, Kristián Podruh, Jakub Kočenda, Jan Kundrát, Michal Bartl a Dennis Schmidt. Blahopřeji chlapcům ke 3. místu a děkuji, že i v zápasech s lepšími a zkušenějšími soupeři bojovali i přes nepřízeň počasí do poslední minuty.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.