image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrsková kola ve florbalu

Okrsková kola ve florbaluOkrsková kola ve florbalu jsme pořádali 23. a 24.11.2016. Obě dívčí družstva turnaj vyhrála a postoupila do okresního kola, mladší i starší chlapci po porážce s Gymnáziem Sokolov obsadili 2. místo.
Fotogalerie zde.
Mgr. J. Grussmannová, Mgr. J. Kubát

Ve středu 23. 11. 2016 se na naší škole konalo okrskové kolo ve florbalu mladších a starších žákyň. Turnaje se zúčastnily týmy SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice, ZŠ Dukelská a ZŠ Oloví. Naše žákyně se mohou pochlubit vítězstvími v obou kategoriích. Zajistily si tak postup do okresního kola, které proběhne v Sokolově a na Březové.
Dne 24. 11. pokračovala soutěž turnajem chlapců. Naši mladší i starší hoši se utkali se ZŠ Dukelská, ZŠ Oloví a s Gymnáziem Sokolov. Obě naše družstva nakonec skončila shodně na druhých místech, když nejprve jasně porazila ZŠ Dukelskou a ZŠ Oloví, aby v rozhodujících zápasech s Gymnáziem Sokolov jen velice těsně prohrála. Oba tyto rozhodující zápasy o postup do okresního finále byly velice vyrovnané, dramatické a emočně vypjaté. Zvláště mrzela porážka starší chlapce, kteří v předchozích dvou utkáních nastříleli celkem 17 gólů, ale v rozhodujícím utkání je střelecký klid opustil a vstřelili góly jen dva. Vzhledem k tomu, že tým starších žáků tvořili převážně žáci osmých tříd, mohou získanou zkušenost využít v příštích turnajích a napravit tento dílčí neúspěch.