image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den dětí v Jindřichovicích

Den dětí v JindřichovicíchDatum konání:
5.6.2023

Den dětí jsme si užili ve VELKÉM stylu. Dětičky byly už od brzkého rána svátečně naladěny a těšily se na svůj den ve školce plný tvoření, hudby, soutěží, zábavy a překvapení. Ráno jsme si popovídali o Mezinárodním dni dětí a vysvětlili si, jak takový den probíhá na celém světě. Nejprve jsme si vyrobili barevné slavnostní čepičky, které si každý ozdobil podle své vlastní fantazie. Předškoláci pak tvořili vizualizaci svého vysněného dětského dne. Společně jsme rozkrojili ananas, na kterém si děti moc pochutnaly. Zazpívali jsme si u klavíru naši oblíbenou Kytku masožravou a cvrčka a naučili se pomocí divadla písničku novou (Tři citronky), která nás všechny rozesmála, a tak jsme si zadováděli, jak se na Den dětí sluší a patří! Následovala vycházka na nedaleké dětské hřiště, kde na všechny děti čekala překvapení ve formě balonků a bublifuků. Rozdělili jsme se do dvou týmů, zasoutěžili si, zatancovali, zahráli naše oblíbené hry a na závěr si užili trochu volné zábavy s p. učitelkami. Odměnou dětem byly čokoládové a jahodové zmrzlinové kornouty, které si s sebou odnesly domů. Ještě jednou DĚKUJEME všem zúčastněným, byli úžasní.

Kolektiv MŠ v Jindřichovicích

Den dětí J.jpg