image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský víceboj - krajské kolo

Olympijský víceboj - krajské koloDatum konání:
2.6.2023

Dne 29. 5. jsme se zúčastnili krajského kola této soutěže všestrannosti, která se koná pravidelně v Ostrově. Každý závodník absolvoval šest sportovních disciplín, a sice běh na 60 m, skok do dálky, shyby na šikmé lavičce, leh sedy, hod kriketovým míčkem a volitelný běh na 1000 m nebo dribling s basketbalovým míčem. Pro náš tým ve složení Claudie Kučerová, Kateřina Nekolová, Julie Šimková, Anna Farkašová, Lucie Křehká, Zdeněk Bíba, Karel Stellner, Dominik Velíček a Oleksandr Sukhovoj to znamenalo možnost porovnat své výkony s ostatními, zlepšit se a užít si radost z pohybu. Sport je tu prostě pro každého.

Bc. Vojtěch Wagner

OVOV - KK.jpg

 

Foto zde