image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den pro ženy

Den pro ženyDatum konání:
22.3.2023

Při letošních oslavách MDŽ, které pořádá MKC Kraslice, jsme opět přispěli svou troškou. Tentokrát jsme si připravili scénku "Ženy ve frontě". Vzhledem k reakcím publika se, myslím, zadařilo většinu přítomných dam vskutku pobavit. Každopádně my jsme si to užili maximálně. A dokonce se nám podařilo ulovit hvězdu večera Petra Kotvalda. Kromě 7.A (jmenovitě Petr Hamouz, Elen Scheibner, Sára Capová, Nicol Šulcová, Marek Mikulanda, Pepa Trn, Martin Bodnarik, Týna Lédlová a Laura Habalová) se aktivně zapojili do programu další žáci naší školy: malý kytarista Teo Germuška a na klarinet zahrála Bára Patakiová.

                                                         Mgr. L. Winkelhöferová

 

Den žen.jpg

 

Foto zde