image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Karlovarský skřivánek - národní finále

Karlovarský skřivánek - národní fináleDatum konání:
22.3.2023

Po 27. byla letos vyhlášena tato soutěž v sólovém zpěvu. Pořadateli jsou Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary. Smyslem soutěže je vytváření příležitostí pro talentované žáky, přičemž pro mnohé je toto vůbec první zkušenost s veřejným sólovým vystoupením. V porotě usedli Daniela Štěpánová Šimůnková z Deylovy konzervatoře v Praze, operní zpěvák Bohdan Petrovič, Jarmila Chaloupková - profesorka z konzervatoře v Pardubicích a muzikálový zpěvák Josef Štágr. Z prvního místa v krajském kole nám do celostátního finále postoupila Saša Bondarchuk z 9.A. Její procítěný pěvecký projev přesvědčil porotu i tentokrát. Krásně česky přednesla píseň ,,Mezi horami". Druhou píseň zazpívala ve své rodné řeči a v konkurenci z celé České republiky si vyzpívala úžasné první místo. Moc gratulujeme!

                                                                            Mgr. L. Winkelhöferová

 Poslechněte si Sašu kliknutím na obrázek 

Skřivánek NF.jpg

 sasab.jpg

 Foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů