image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den v přírodě 8.A

Den v přírodě 8.ALetos si 8.A užila krásný den v přírodě oslavující Mezinárodní den stromů cestou za památnou Zelenohorskou hruškou. Protože se jedná stále o vzdělávání, jen jinou formou, plnili jsme různé úkoly zaměřené jak jinak než na přírodu. Užili jsme si spoustu zábavy, ale také vzrušení. To by nebyla 8.A, aby si společný výlet neokořenila troškou adrenalinu. Zaměstnali jsme bublavské záchranáře zraněním hlavy při "klučičích" hrátkách, ale naštěstí to nebylo nic vážného a my jsme alespoň viděli správný postup při ošetřování takového úrazu. Počasí nám přálo a v nohách máme něco málo přes 10 km. Takže za nás...SUPER ŠKOLNÍ DEN!

                                                                            Ing. Iva Germušková

 

 

Fotogalerie zde