Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda o morčatech ve 3.A

Beseda o morčatech ve 3.A21.10. si třída 3.A připravila pro kamarády z 1.B program na seznámení s morčátky. Děti se dozvěděly, odkud morčata pochází, jak vybavit klec, čím krmit a jak správně o morčata pečovat. Došlo i na anglické názvy oblíbené zeleniny našich tří morčecích holek. Zájemci se pak s Mojšou, Maikou a Pepinou mohli samozřejmě vyfotit. Pro děti ze třetí třídy to byla první zkušenost s přípravou takové besedy a ujaly se jí se ctí, i když musely překonat trému a čelit všetečným dotazům zvědavých prvňáčků.

Mgr. Iva Sokolová

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.