image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den Země 2023 na 2.stupni a SŠ

Den Země 2023 na 2.stupni a SŠDatum konání:
1.6.2023

Letošní Den Země jsme pojali opravdu velkolepě. Hlavním tématem byla recyklace. Jednotlivé třídy vracely život různým věcem, které obvykle vyhazujeme a nahrazujeme je novými. Děti například renovovaly starý nábytek, ubrouskovou technikou zkrášlily zašlé květináče, ze starého textilu ušily látkové tašky, opravily rozbitý záhon na školní zahradě, naučily se zužitkovat zbytky stavebních materiálů a z odpadu vytvořily nádhernou čarodějnici. Z jednotlivých výrobků jsme si uspořádali výstavu, která měla velký úspěch. A třída 7.A nám z celého projektového dne vytvořila krásný film. Všem, kteří se zúčastnili, moc děkujeme.

                                                                  Ing. I. Germušková

 Den Země.jpg

 

Foto zde