image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dopravní soutěž mladých cyklistůDatum konání:
25.4.2024

Začátek května je vždy spojený s okresním kolem dopravní soutěže, do níž pravidelně vysíláme naše zástupce. Ti absolvují čtyři soutěžní disciplíny v předem stanoveném pořadí. My jsme letos začali jízdou zručnosti, poté jsme předvedli znalost dopravních předpisů v praxi jízdou na dopravním hřišti, napsali jsme test z pravidel silničního provozu a na závěr předvedli, jak umíme poskytnout první pomoc zraněnému. Mladšímu družstvu trochu zkazila skóre jízda zručnosti, ale rozhodně zaslouží pochvalu za první pomoc, kde patřili k nejlepším. Karolínka Černušková, Kája Kindrat, Karolínka Mizlerová a Jenda Souhrada nakonec společně vybojovali 7. místo. Lépe se letos dařilo družstvu starších žáků. Elen Scheibner, Nicol Šulcová, Petr Fajt a Albert Hlavsa obsadili skvělé 3. místo. Gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.

                                                                            Mgr. L. Winkelhöferová

Dopravka.jpg

Foto zde