image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Biologická olympiáda - kategorie D

Biologická olympiáda - kategorie DDatum konání:
25.4.2024

Letos nás v okresním kole Biologické olympiády v kategorii mladších žáků reprezentovaly tři slečny - Peťula ze 6.B, Áďa ze 7.A a Terezka ze 7.B. Jejich zpracované vstupní úkoly patřily k těm nejlepším. Adélka s Peťou sledovaly a dokumentovaly vývoj listonoha amerického od vajíčka a Terezka hledala nejlepší metodu řízkování rostlin. K tomu jsme vyrobily také krásné karetní kvarteto s listnatými stromy. Soutěže se zúčastnilo 15 nadšenců, kteří se museli poprat s náročným teoretickým testem, zvládnout složitý laboratorní úkol a poznat 20 rostlin a 20 živočichů. Naše Adélka obsadila fantastické 4.místo.

                                                                  Ing. Iva Germušková

BiO - ml. - OK.jpgBiO 2.jpg