Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Dopravní výchova v DDM Sokolov

Dopravní výchova v DDM SokolovV úterý jsme zase po roce jeli na dopravní výchovu do DDM Sokolov. Zopakovali jsme si pravidla silničního provozu z loňska, tentokrát ale v roli cyklistů. Prošli jsme si dopravní značky, ukázali hodně křižovatek, abychom věděli, kdo má přednost a naučili se pravidlo pravé ruky. To vše pomocí interaktivní tabule, podle které jsme také psali závěrečný test.
Mgr. L. Winkelhöferová
Fotogalerie zde.

A. Lomozová (5.A): V pondělí 12.12.2016 byla 5.A na dopravní výchově v Sokolově. Opakovali jsme předpisy a pravidla jízdy na kole. Také jsme jezdili na trenažeru a dělali jsme testy na průkaz cyklisty. Ze 17 účastníků získalo průkaz cyklisty pouze 7 dětí. Všem dětem se návštěva dopravního hřiště líbila.
T. Giňa (5.B): Ráno nás autobus odvezl do Sokolova. Učili jsme se o vodorovných značkách, pravidla provozu a vše, co s tím souvisí. Test mě bavil. Nečekal jsem, že právě já „sklerotik“ dostanu průkaz cyklisty.
Z. Vajsejtlová (5.B) - Jeli jsme se třídou na dopravní výchovu. Když jsme tam přijeli, měli jsme říct, co si kdo pamatuje z předcházející návštěvy. Většina nevěděla skoro nic, a tak jsme to procházeli celé znovu. Museli jsme říkat, po které straně můžeme jezdit, co znamenají které značky, kdo kdy dává přednost atd. Potom jsme "psali" test. Vlastně jsme ho nepsali. Dostali jsme takové "telefony", které byly propojené s interaktivní tabulí, a na nich jsme mačkali tlačítka.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.