Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přednáška o archeologii

Přednáška o archeologiiPřednáška o archeologiiV pátek 23.9. 2016 měli žáci sedmých ročníků možnost účastnit se přednášky o archeologii. Do naší školy zavítal bývalý žák, student ZČU Plzeň, Bc. Marek Bartoš. Děti se seznámily se základními pojmy této vědní disciplíny. Přednáška byla doplněna zajímavými fotografiemi z archeologické praxe a replikami artefaktů. Bylo zodpovězeno také mnoho zajímavých dotazů. Touto přednáškou si děti rozšířily svoje znalosti o lidské minulosti a změnách, které probíhaly ve společnosti.
Mgr. M. Bladská


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.