Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Drosera - televizní natáčení

Drosera - televizní natáčení14. listopad 2016 se devíti dětem z naší ZŠ zapíše trvale do života. Tito žáci byli vybráni, aby vystoupili před diváky České televize v pořadu „Chcete mě?“. Průvodkyní a reportérkou tohoto pořadu byla dcera známé zpěvačky Marty Kubišové.
Za první stupeň byli vybráni dva šikovní žáčci z 1. B a dvě šikulky z 2. A. Po příjezdu na Droseru jsme sice chvíli čekali, než štáb dorazí, tento čas jsme ale rádi využili k procházce a seznámení se současnými obyvateli záchranné stanice. Jakmile Česká televize dorazila, pustili jsme se do natáčení. Odpovídali jsme na záludné otázky typu: „Pomohli jste někdy zachránit nějaké zvíře? Jaká zvířátka máte doma? Které zvířátko se vám tady nejvíce líbí? Jakou máte veselou historku s nějakým zvířátkem?“ Žádná z otázek nás nezaskočila, se všemi jsme si hravě poradili. Všichni lidé ze štábu byli moc příjemní a bylo jasné, že mají zvířátka rádi. Natáčení se nám moc líbil, opravdu to byl zážitek na celý život.
Mgr. A. Baníková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.