image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Drosera - televizní natáčení

Drosera - televizní natáčení14. listopad 2016 se devíti dětem z naší ZŠ zapíše trvale do života. Tito žáci byli vybráni, aby vystoupili před diváky České televize v pořadu „Chcete mě?“. Průvodkyní a reportérkou tohoto pořadu byla dcera známé zpěvačky Marty Kubišové.
Za první stupeň byli vybráni dva šikovní žáčci z 1. B a dvě šikulky z 2. A. Po příjezdu na Droseru jsme sice chvíli čekali, než štáb dorazí, tento čas jsme ale rádi využili k procházce a seznámení se současnými obyvateli záchranné stanice. Jakmile Česká televize dorazila, pustili jsme se do natáčení. Odpovídali jsme na záludné otázky typu: „Pomohli jste někdy zachránit nějaké zvíře? Jaká zvířátka máte doma? Které zvířátko se vám tady nejvíce líbí? Jakou máte veselou historku s nějakým zvířátkem?“ Žádná z otázek nás nezaskočila, se všemi jsme si hravě poradili. Všichni lidé ze štábu byli moc příjemní a bylo jasné, že mají zvířátka rádi. Natáčení se nám moc líbil, opravdu to byl zážitek na celý život.
Mgr. A. Baníková
Fotogalerie zde.