Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Exkurze do Prahy

Exkurze do PrahyDatum konání:
6.4.2017

Poté jsme měli čas projít si Prahu. Viděli jsme Staroměstskou radnici, Prašnou bránu a při cestě do Holešovic jsme se stavili v Letenských sadech, kde jsme si vychutnali neuvěřitelný výhled na celou Praha.
Na výstavišti probíhala Matějská pouť, a tak jsme navštívili atrakce. Poté nás čekal hlavní cíl naší cesty – návštěva skvělého muzikálu Ples upírů v Music hall Goja, který nás bavil a všichni jsme si ho chválili.
Celodenní výlet jsme si všichni užili. Za vše děkujeme Bc. Natálii Luhovské, čerstvé mamince (moc jí blahopřejeme), která pro nás exkurzi uspořádala, a Mgr. D. Brodníčkovi i Mgr. J. Kubátovi, kteří nás doprovodili. Velké poděkování patří i Městu Kraslice, které v rámci grantového systému naši exkurzi podpořilo finančně.

Ples upírů

Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.