Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo biologické olympiády

Okresní kolo biologické olympiádyDatum konání:
10.4.2017

Dne 10. 4. 2017 proběhlo v Sokolově okresní kolo Biologické olympiády (kategorie D - 6. a 7. ročníky). Z naší školy se ho zúčastnily tři žákyně: Kateřina Hamouzová, Anna Silvie Hejkalová a Karolína Kubátová. Všechny tři při řešení složitých úkolů prokázaly výjimečné přírodopisné znalosti. Chválím je za výborné výsledky a děkuji za účast. Nejvíce se dařilo Karolíně Kubátové, která v nabité konkurenci obsadila pěkné 6. místo, když jí chyběl jediný bod k tomu, aby se stala úspěšnou řešitelkou.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.