image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Finále kraje v basketbalu

Finále kraje v basketbaluDatum konání:
13.6.2023

Dne 7.6.2023 se zúčastnila naše škola krajského kola v basketbalu mladších žáků. Reprezentovali nás Daniel Klepáček, Petr Balog, Petr Fajt, Petr Hamouz, Tobias Langhammer, Filip Sivák a Oleksandr Sukhovoj. Chlapci obsadili v krajském kole basketbalu páté místo. Z našeho družstva byl nejlepším hráčem Tobias Langhammer. Všem chlapcům děkuji za reprezentaci školy a do dalších soutěží jim přeji mnoho úspěchů.                                    Mgr. L. Bříza

Ve čtvrtek 8.6. 2023 se žákyně 7. a 6. ročníků zúčastnily krajského kola v basketbalu v Sokolově. Děvčata se na soutěž těšila a utkání si užila. V okresním kole se pro nás nejtěžším soupeřem stala ZŠ Švabinského a nebylo to jinak ani v krajském kole, kde jsme s nimi opět hrály o první místo. Nakonec děvčata skončila na krásném 2. místě! Za skvělou reprezentaci školy děkujeme Týně Lédlové, Julče Šimkové, Lauře Habalové, Claudi Kučerové, Elen Scheibner, Kačce Nekolové, Aničce Křehké, Lucce Křehké, Natálce Zmrzlé, Niky Rulíkové, Káje Salayové a Janetta Darányiové.       Mgr. K. Studeníková

Basket - KK.jpg

Foto zde