image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Veletrh firem Plauen

Veletrh firem PlauenDatum konání:
13.6.2023

I v tomto roce jsme se vydali se studenty naší střední školy na burzu firem do města Plavna. Při této akci spolupracujeme s panem Adrianem Lohrem, který nás jako každoročně pozval. Studenti 1. a 2. ročníku , kteří budou v budoucnosti pracovat jako strojní mechanici, nástrojaři nebo výrobci textilií, měli možnost poznat množství firem, které zaměstnávají dělníky těchto profesí. Do oken autobusu narážely velké dešťové kapky, ale město Plavno nás přivítalo krásným slunečným počasím. Pan Lohr měl pro studenty připravenou soutěž, ve které si skvěle vedli Jan Velíček a Natálie Štipáková. Jako odměnu dostali malé německo-české slovníčky. Po prohlídce burzy vybaveni svačinkou jsme se vydali na zpáteční cestu. Naše studenty bych ráda pochválila za vzorné chování a kolegyni Ivaně Krištůfkové bych chtěla poděkovat  za pomoc při realizaci celé akce.                              

Mgr. M. Bladská

Veletrh firem SŠ.jpg

 

 Foto zde