Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Finanční gramotnost 23 - školní kolo

Finanční gramotnost 23 - školní koloDatum konání:
16.1.2023

V průběhu prosince proběhlo na druhém stupni školní kolo naší oblíbené soutěže Finanční gramotnost. Soutěž je zaměřena na teoretické pojmy týkající se financí, ale i na výpočty z jednoduchého a složeného úrokování. Účast byla v letošním ročníku soutěže vysoká a výsledky některých byly opravdu obdivuhodné.  Jsem ráda, že se naše děti v této oblasti neztrácí, ale naopak každým rokem podávají lepší a lepší výkony. Do okresního kola postupuje Jakub Šolc z 9.A, Šimon Michálek z 8.B a Sára Červenková z 9.B. Náhradníky jsou pak Radim Holeš z 9. B, Jakub Pouzar z 9. B a Adéla Prýmková z 6. A. Všem jmenovaným chci poděkovat za velice pěkné výkony a třem, kteří se v lednu zúčastní okresního kola, přeji mnoho úspěchů.

Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Foto zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.