Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Činnost textilní dílny v 1. pololetí

Činnost textilní dílny v 1. pololetíDatum konání:
17.1.2023

Žáci oboru VT se během 1. pololetí školního roku společně podíleli na výrobě potřeb pro celou školu. Nejprve šlo šití nových záclon, abychom si zpříjemnili prostředí na budově střední školy, dále jsme vyráběli přístřešky na konstrukce prodejních stánků pro školní jarmark. Spojili jsme síly se strojními obory a společnými silami jsme vyrobili Betlém na řemeslnou výstavu a na žádost našich kolegů vyrábíme pomůcky pro potřeby vyučování, jako například pomůcky pro výuku rytmiky v hudební výchově.

Fotogalerie zde:


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.