image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fotografie ze školního plesu

Fotografie ze školního plesuDatum konání:
30.11.2023

 

V letošním roce slavíme 50. výročí naší školy.  Naše oslavy začaly dne 3. září. V tento den byla před 50 lety škola slavnostně otevřena a my jsme připravili setkání pracovníků, bývalých pracovníků a žáků v jídelně naší školy. Bylo to velmi příjemné setkání, které nám všem umožnilo zavzpomínat na léta, která jsme na škole společně prožili. Druhou částí našich oslav byl Školní ples, který se konal dne 24.11.2023 v místním kulturním domě. Měl dvě části. V odpoledních hodinách si svůj dětský ples užili žáci, kteří se k naší radosti dostavili v hojném počtu, a nutno dodat, že jim to opravdu všem moc slušelo a jejich společenské chování bylo také na jedničku. Žáci tančili, zpívali a také se dobře bavili u tanečních soutěží, které pro ně připravily pracovnice DDM paní Svobodová a paní Luhovská. Ve večerních hodinách začal ples pro dospělé. Tančilo se, povídalo, a hlavně jsme měli všichni možnost potkat známé a zastavit se v našem uspěchaném světě. Návštěvníky potěšila hudba Zábavního orchestru ZUŠ Kraslice, vystoupení tanečního souboru DANCEDATE Kraslice, bohatá tombola i vědomostní kvíz. Věříme, že se všichni návštěvníci dobře bavili, a touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám s náročnou přípravou školního plesu pomohli.   

Mgr. Monika Bladská

 

Foto z dětského plesu