image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Listopad 2023 v ŠD

Listopad 2023 v ŠDDatum konání:
30.11.2023

V družině jsme si za špatného počasí hráli s molitanovými kostkami, deskovými hrami, také jsme sportovali i v oddělení. Měli jsme rozcvičku, házeli na cíl, prolézali opičí dráhu a hráli různé hry. Jakmile se ale počasí umoudřilo, hned jsme toho využili a byli jsme venku. Už jsme si postavili dokonce prvního malého sněhuláčka.  Prvňáčci z mozaiky vytvářeli písmenka, která už dobře znají a na která začínají jejich jména. Také jsme soutěžili v nejkrásnějším dráčkovi. U prvňáčků dopadla soutěž takto: 1. Jakub Lorenz, 2. Adéla Beranová, 3. Nela Králová. U druháčků: 1. Adéla Štorková, 2. Lejla Nguyenová, 3. Elena Králíčková.

Kolektiv ŠD

Listopad v ŠD.jpg

Foto zde