image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Futsalový turnaj "O pohár ředitele školy"

Futsalový turnaj "O pohár ředitele školy"Datum konání:
20.6.2024

Studenti střední školy připravili futsalový turnaj „O pohár ředitele“, který se dne 20. června 2024 uskutečnil v tělocvičně základní školy. Zúčastnilo se celkem 8 týmů z celé SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice (celá SŠ a deváté i osmé třídy ZŠ), včetně dívčích či kombinovaných týmů. Hrálo se systémem „každý s každým“, což obnášelo pro každý tým 7 zápasů, přičemž celkově v turnaji bylo odehráno 28 zápasů. Díky příkladnému sportovnímu chování všech účastníků a jejich vzorné disciplíně šlo vše jak „po másle“ a stanovený časový harmonogram byl i s rezervou dodržen.  Proto už ve 12,30 hod. mohl být panem ředitelem Mgr. Zdeňkem Pečenkou předán vítězný pohár a další ocenění.

Pohár letos získal tým 1.NS,SM s kapitánem Markem Bockem,  druhé místo vybojoval tým 2.NS,SM,VT s kapitánem Michalem Kudějem a třetí místo obsadil tým 2.MS s kapitánem Tomášem Palivcem. Oceněni byli také nejlepší střelci turnaje, a to Albert Ferenc (2.SM), Tobias Langhammer (8.A) a Petr Banýr (9.B). Zkrátka nepřišel ani jediný ryze dívčí tým z 8.A, který si odnesl ocenění za nejslušnější hru, co do počtu pískaných faulů, přičemž je nutno pochválit všechny chlapce za gentlemanské chování. Jako bonus obdrželi první tři týmy velké zakázkové koláče, přičemž tým 2.NS,SM tento spontánně věnoval odcházejícímu panu řediteli.  Nezbývá než shrnout, že letošní turnaj byl opravdu velmi povedený a žáci i studenti si jej užili. Všem účastníkům přejeme další sportovní úspěchy.

                                                         Mgr. J. Cimerman

Pohár ředitele.jpg

Foto zde