image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Páťáci se loučí

Páťáci se loučíDatum konání:
18.6.2024

Dne 18.06.2024 se žáci a žákyně loučili se všemi zástupci dalších tříd na prvním stupni. Obě paní třídní učitelky nechaly celé přípravy projektu na svých svěřencích. 5.A si připravila pro soutěžící čtyři sportovní disciplíny a 5.B si připravila čtyři spíše vědomostní soutěže. Obě nádvoří školy a okolní areál se tak stal soutěžním zázemím. Všechny soutěžící pohltila soutěživá nálada a z každého stanoviště bylo slyšet povzbuzování a hlasitý smích. Připravená stanoviště obsluhovali zástupci pátých tříd, kteří ostatním žákům vysvětlili, jak je možné získat nejvíce bodů za plnění úkolů z daného stanoviště. Skoro všichni zúčastnění plnili úkoly na plný počet bodů a připravené soutěže je moc bavily. Děkujeme za krásné loučení s vámi všemi z prvního stupně a už teď se těšíme na nové zážitky na druhém stupni. 

                                                         Mgr. Petra Vaněk, Mgr. Eva Břízová

Páťáci se loučí.jpgthumbnail_IMG_3159.jpg

 

thumbnail_IMG_3163.jpg

Foto zde