image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Karlovarský skřivánek 2024

Karlovarský skřivánek 2024Datum konání:
26.2.2024

V pondělí 26.2. jsme si udělali výlet do Karlových Varů na krajské kolo pěvecké soutěže, kterou pořádá Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary. Rozhodně se ten výlet vyplatil. Dívky ve starší kategorii trochu přepadla tréma, přesto zazpívaly krásně a mají další zkušenost se zpěvem před odbornou porotou. V mladší kategorii se nám ovšem dařilo až nečekaně. V konkurenci 14 talentovaných zpěváčků si Jenda Souhrada z 5.A vyzpíval čestné uznání, Kája Kindrat ze 4.B 3. místo s postupem a největším překvapením (zvláště pro ni samotnou) bylo skvělé první místo, které si vyzpívala Růženka Barešová z 5.A. Všem moc gratulujeme a budeme držet pěsti v březnu v celostátním kole.

                                                                            Mgr. L. Winkelhöferová

Skřivánek - KK.jpgSkřivánek - KK1.jpg

Foto zde