image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Karlovarský skřivánek 2024 - národní finále

Karlovarský skřivánek 2024 - národní fináleDatum konání:
26.3.2024

V úterý 26.3. jsme se vydali do Karlových Varů s Růženkou Barešovou z 5.A a Kájíkem Kindratem ze 4.B zazpívat si v celostátním kole. Jak uvedla herečka Karlovarského městského divadla Tereza Švecová: ,,Všichni, kteří se dostali až sem, už jsou vítězové." V naší kategorii se sešlo 24 talentovaných zpěváčků z různých koutů celé naší republiky a předvedlo skvělé výkony. My se můžeme znovu pyšnit, protože naše Růženka si vyzpívala krásné čestné uznání (pomyslné 4. místo). Porotu přesvědčila přednesem písní Kdyby byl Bavorov a Anděl od Annie Camel. Gratulujeme!

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

Skřivánek NF.jpg

Foto zde