image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kraslický slavíček 2024

Kraslický slavíček 2024Datum konání:
24.3.2024

V neděli se konala regionální soutěž v sólovém a komorním zpěvu Kraslický slavíček, kterou pořádá spolek Vivat Musica Kraslice. Naši žáci byli samozřejmě u toho a sklízeli úspěchy... Jejich výkony hodnotila odborná porota v čele se sbormistrem a dirigentem Olimpiu Cretanem. Krásné 2. místo si odnesli ve svých kategoriích Kája Kindrat ze 4.B, Karolina Strapková z 9.B, Nela Křížová z 9.A a Růženka Barešová z 5.A. Parádní 1. místo si vyzpívala Anetka Gösslová ze 3.A. Největší úspěch a cenu pro absolutního vítěze si vyzpíval Elias Scheibner z 5.A, který obdržel i speciální cenu poroty za výtvarné ztvárnění své písně. Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. To byla ale super neděle!

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

Kraslický slavíček 24.jpg

Foto zde