image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kouzelnický svět na 1.stupni

Kouzelnický svět na 1.stupniŽáky 1. stupně jsme po prázdninách přivítali výzdobou ze světa Harryho Pottera, která nás inspirovala k propojení s celoročními akcemi. V září byla vyhlášena literární soutěž o nejlepší povídku či říkanku na téma světa čar a kouzel v kategoriích „prvňáci“ až „páťáci“. Děti z prvních a druhých tříd pracovaly na projektu společně. Tento týden zasedla odborná čarodějná porota a rozhodla o vítězích jednotlivých kategorií. Rozhodování nebylo jednoduché, neboť se sešlo mnoho působivých prací z per našich malých talentovaných spisovatelů. V říjnu nás čeká dýňování a strašidelný Halloween.

                                                                  Mgr. Lenka Semrádová

 

 

Fotogalerie zde