Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třída 8.A na besedě v knihovně

Třída 8.A na besedě v knihovněV literatuře probíráme biblické příběhy, které jsou pro žáky těžko pochopitelné, proto jsem se domluvila s paní knihovnicí Martou Maštalířovou, aby jim některé z příběhů představila i ona. Připravila spoustu knížek s biblickými příběhy, povídala si s žáky o postavách z nich, povídání doplnila ukázkami z knih. Některé jsme už znali, jiné pro nás byly nové. Moc děkujeme za přípravu besedy, která se uskutečnila v rámci Týdne knihoven.

                                                                            Mgr. P. Poledňáková

 

 

Fotogalerie zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.