image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Krajské finále v basketbalu

Krajské finále v basketbaluDatum konání:
27.1.2023

Konec ledna  patřil i sportovní soutěži v basketbalu prvního stupně. Do krajského kola v Karlových Varech postoupilo i družstvo děvčat naší školy. Navázalo na suverénní jízdu z okresního kola. Celkem jednoduše si poradilo se všemi svými soupeřkami z Chebu, Ostrova, Karlových Varů i Sokolova. Po finále si s obrovskou radostí děvčata mohla nad hlavy zvednout pohár pro vítěze. Velká gratulace za obrovskou bojovnost patří: kapitánce Sofii Langhammerové a hráčkám: Aničce Winkelhöferové, Elišce Gerdové, Lilien Staňkové, Šárce Šikýřové, Amálce Vopatové a Marušce Oborníkové.

                                                                  Mgr. E. Břízová

 

Basket 1.st. - KK.jpg

 

Foto zde