image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Krajské finále ve florbalu

Krajské finále ve florbaluDatum konání:
27.1.2023

V pondělí 23.1.2023 proběhlo krajské kolo ve florbalu ČEPS CUP prvního stupně v Karlových Varech. Turnaj zorganizoval Český florbalový svaz v Hale míčových sportů. Na družstvo dívek, které postoupilo z 2. místa v okresu, čekaly čtyři zápasy s nejlepšími školními týmy kraje. Děvčata bojovala, ale povedla se jen jedna remíza. Páté místo v kraji je ale výborný úspěch. Za reprezentaci školy děkuji těmto žákyním: Lilien Staňkové, Sofii Langhammerové, Aničce Winkelhöferové, Karolínce Mizlerové, Marušce Vaškové, Marušce Oborníkové, Amálce Vopatové a Šárce Šikýřové.

                                                                  Mgr. E. Břízová

 

Foto zde

Florbal 1.st. - KK.jpg