image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Krajské finále v házené

Krajské finále v házenéDatum konání:
22.12.2023

Před vánočními svátky jsme se zúčastnili poslední soutěže v roce 2023, krajského kola v házené v Chebu. Děvčata byla poprvé přihlášena do této soutěže a hned se jim podařilo postoupit do krajského finále. V tomto kole na nás čekali silní soupeři. Celkem se zúčastnilo 5 týmů a v každém utkání jsme se potkali s hráčkami, co hrají házenou na soutěžní úrovni. Naše děvčata bojovala v každém zápase a zápas od zápasu se zlepšovala.  Předposlední zápas proti 6. ZŠ Cheb byl celou dobu hodně vyrovnaný, ale ke konci stálo štěstí na straně soupeře a vyhrál jen o dva góly. I když se nám úplně nedařilo, myslím si, že děvčata si tento den užila a nabrala nové zkušenosti.  Za reprezentaci školy děkuji Julče Šimkové, Claudi Kučerové, Vaness Šíblové, Nicol Šulcové, Kačce Nekolové, Aničce a Lucce Křehké, Terce Gáborové a Aničce Horákové.

                                                         Mgr. K. Studeníková

Házená - KK.jpg

Foto zde