image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zeměpisná olympiáda 2023

Zeměpisná olympiáda 2023Datum konání:
22.12.2023

Než jsme se rozprchli užít si vánoční svátky, stihli jsme ještě uspořádat školní kolo Zeměpisné olympiády. Účast v Zeměpisné olympiádě přináší mimo jiné možnost získat nové zkušenosti nad rámec běžné výuky zeměpisu, změřit síly s ostatními soutěžícími z celého Česka a v případě úspěchu se zúčastnit mezinárodních geografických soutěží. V letošním ročníku můžeme pogratulovat těmto úspěšným řešitelům: v kategorii A uspěli Matěj Kočí a Jakub Fajt ze 6.B, v kategorii B Lukáš Stropek ze 7.A a v kategorii C David Fučikovský z 9.A, Daniel Klepáček z 8.B a Anna Horáková z 9.A. Všem gratulujeme a držíme pěsti pro štěstí v okresním kole.

                                                                            Mgr. L. Winkelhöferová

ZeO - ŠK.jpg

Foto zde