image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Krajské finále ve stolním tenisu

Krajské finále ve stolním tenisuDne 30. 11. 2022 se naše žákyně zúčastnily krajského kola ve stolním tenisu v Chebu, kam postoupily po vítězství v kole okresním. Do finále se nominovalo šest týmů mladších děvčat rozdělených do 2 skupin. Naše holky s přehledem vyhrály svoji skupinu a postoupily tak do semifinále, kde si hravě poradily se soupeřkami. Ve finále se proti nim postavila děvčata z Gymnázia Cheb. Boj o první místo byl napínavý do samotného konce. Děvčata nejdříve hrála dvouhry, které skončily na skóre 1:1. V náš prospěch poté skončila čtyřhra, ale jelikož se muselo hrát na tři vítězné body, proběhla opět dvouhra. U té jsme vyhrály oba sety a děvčata se mohla radovat z krásného a zaslouženého prvního místa.  Vanesse Šíblové, Denče Stellnerové a Nicol Šulcové moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy!

                                                         Mgr. K. Studeníková

 

Foto zde