image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Plavání 2022 - 1.stupeň - okresní kolo

Plavání 2022 - 1.stupeň - okresní koloV pátek 25. listopadu 2022 se uskutečnily závody okresního kola v plavání. Letos byl výběr závodníků velmi obtížný, protože naše děti se nemohou zdokonalovat ve svých plaveckých dovednostech. Přesto se podařilo sestavit dívčí i chlapecké družstvo. Celkově naše děti obsadily šesté místo.  Za odvahu a snahu chválím děvčata Šárku Šikýřovou, Natálii Hockovou, Annu M. Winkelhöferovou, Sofii Langhammerovou, Lilien Staňkovou a Karolínu Mizlerovou a za chlapce Víta Jodase, Petra Pacíka, Jakuba Fajta, Tomáše Erda, Adama J. Potěšila a Radka Stehlíka.  Na závody jeli také dva malí náhradníci ze třetí třídy -  Karel Kindrat a Vendelín Krištůfek. I oni si vyzkoušeli atmosféru závodu. Letos se uskutečnil vložený závod pro všechny náhradníky a oba chlapci svou trať uplavali a byli se svými časy rovnocennými partnery.

                                                         Mgr. J. Trnková

 

 

Foto zde