image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Krajské kolo středoškolské odborné činnosti

Krajské kolo středoškolské odborné činnostiDatum konání:
26.4.2017

Dne 26. dubna 2017 se uskutečnilo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v Chebu. Ze SŠ, ZŠ a MŠ v Kraslicích se zúčastnilo této soutěže 5 studentů, kteří opět prezentovali a obhajovali své práce v technických oborech (strojírenství, stavebnictví, informatika a elektrotechnika). Všechny tyto práce byly oceňovány především za to, že je jejich autoři zpracovávali v podnicích, kde se studenti v rámci dlouhodobých praxí seznámili s provozem podniků a svou prací pomohli řešit některou jejich problematiku. Podniky tuto činnost studentů velmi oceňovaly.
Studenti naší školy byli v KK SOČ velmi úspěšní. Celkově získali 2 první místa, 2 druhá místa a jedno třetí místo. Velikým úspěchem bylo ocenění Petra Hofmana, který se svou prací z oboru strojírenství postupuje do celostátního kola SOČ. Další první místo, ale bez postupu, získal Richard Štěrba v oboru stavebnictví. Druhými místy byli oceněni Patrik Lučan v oboru strojírenství a Denis Marat v elektrotechnice. Třetí místo získal v informatice Roman Chrabačka.
Všichni uvedení studenti byli odměněni hodnotnými cenami (knihy, elektronika).

Fotogalerie zde.