Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sluha dvou pánů

Sluha dvou pánůDatum konání:
21.4.2017

Dne 21. dubna se v Kulturním domě v Kraslicích odehrálo divadelní představení Sluha dvou pánů, které si žáci naší školy nemohli nechat ujít. Divadlo trvalo přibližně 3 hodiny a zahrnovalo humorný příběh se zajímavou zápletkou, která bavila velkou část diváků až do samotného konce. Největší potlesk však díky svým hláškám a hereckému výkonu sklidil představitel hlavní postavy – sluha. I když nás děj celého představení vrátil do let dávno minulých, herecké výkony všech divadelníků přiměly všechny, aby na minulost pohlédli očima současnosti a nalezli značné rozdíly těchto dvou dob. Stejně jako ostatní bych si přála, aby toto divadlo k nám opět zavítalo a znovu pobavilo třeba jiným příběhem.

M. Nikaschová, 7.A

Velké poděkování za finanční podporu patří Městu Kraslice a Karlovarskému krajskému úřadu. Obě tyto instituce přispěly významnou finanční částkou na uvedené představení, a tak se ho mohli zúčastnit všichni žáci.

Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.