Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kroužek anglického jazyka

Kroužek anglického jazykaV anglickém jazyce se děti umí představit, pojmenovat základní barvy, pamatují si anglické povely. Děti se s angličtinou seznamují přirozenou formou pomocí her, písniček, a pohybu. V rámci hry se baví, ale zároveň také učí. Zábavná aktivita pomáhá našim malým studentům cítit se příjemně při používání anglických slovíček. Děti mají velkou fantazii, a tak v soutěži byly děti rozděleny do družstev, hledaly barevná víčka dle určené barvy a každé družstvo vytvořilo svůj obrázek. Pochvala hraje důležitou roli při motivaci dětí a podporuje jejich sebedůvěru. Na závěr každé lekce čeká sladká odměna.
R. Švehlová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.