Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoce v EU

Vánoce v EUJak slaví Vánoce obyvatelé evropských států? Jaké zvláštnosti se objevují v tradicích a zvycích těchto zemí? Odpovědi na tyto otázky a ještě mnohem více zajímavostí se dozvěděli žáci 4. a 5. ročníků na poutavé přednášce o EU. Překvapení vzbudila u žáků informace, že ve Švédsku dárky roznáší naparáděný vánoční kozel s rohy ozdobenými červenou stuhou nebo to, že v části Itálie létá na koštěti čarodějnice Befana, která komínem hází hodným dětem dárky a zlobivým naděluje uhlí.
Přednáška zpestřila našim žákům předvánoční čas a nabídla spoustu inspirace.
Mgr. L. Špringsová


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.