image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Květen 2024 v MŠ

Květen 2024 v MŠPoslední dubnový den jsme oslavili v čarodějnickém. Kouzlili jsme, dělali jsme kouzelný lektvar, údržbu košťat, proběhl rej čarodějnic.  Zhlédli jsme divadelní představení Kterak potůček káče  k moři dovedl.Proběhl zápis dětí do MŠ. Připravili jsme besídku pro naše maminky ke Dni matek. Zazpívali jsme jim písničky a také pro ně otevřeli „Salon krásy a relaxace“. Maminky se měly jako v bavlnce, kosmetika – líčení, kadeřnice – super účesy, následovala relaxační masáž šíje a nohou. No a nakonec si v naší kavárničce mohly dál kafíčko a něco sladkého. Bylo to moc krásné a maminky odcházely domů některé opravdu k nepoznání, díky líčení našich kosmetiček. Chodíme do přírody a pozorujeme život v trávě pomocí lup. Navštěvujeme kroužek logopedie - opravdu se dětem daří a dělají pokroky. Také chodíme na kroužek keramiky, kde si děti procvičují jemnou motoriku a vyrábí opravdu krásné předměty, které dělají radost hlavně maminkám. Den prázdných tříd se díky počasí posunul o 4 dny a v úterý 21. května jsme podnikli výpravu loupežnickou stezkou, na které jsme úspěšně zdolali terén, ale i úkoly, které nám loupežníci zadávali. Na konci výpravy nám loupežníci schovali poklad, který jsme společnými silami našli a snědli.

Kolektiv MŠ

Květen v MŠ.jpg

Foto zde