Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Listopad 2022 ve školce

Listopad 2022 ve školceNa začátku listopadu jsme navštívili knihovnu, kde si pro nás paní knihovnice připravila poutavou besedu o rozmanitosti knih. Chodili jsme do přírody a vyráběli jsme z nasbíraných přírodnin. Ve spolupráci s rodiči jsme hrabali listí na zahradě školy. Společné tvoření s rodiči a dětmi (Výroba draků) jsme zakončili drakiádou.  Jako každý rok i letos jsme navštívili Vánoční výstavu v DK, na které jsme se také podíleli. Letos bylo téma „Betlém“ a všem dětem se moc vystavené betlémy povedly.

Kolektiv MŠ

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.