image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Listopad 2022 v ŠD

Listopad 2022 v ŠDZačali jsme kreslením na chodník ve spolupráci s DDM. Téma bylo Pohádkové postavičky, skřítkové a víly. Všem se obrázek povedl, a proto byl každý oceněný. Na prvních třech místech byli v 1. oddělení Šimon Král a Dan Kanaloš, Lejla Nguyenová, Miroslav Gabčo a Teodor Špán, ve 2. oddělení Ema Rödlingová, Julie Marenčáková a Jakub Kříž a ve 3. oddělení Mikuláš Vašek a Růžena Barešová, Marie Vašková a Vendelín Krištůfek. Také jsme vyráběli podzimní dekorace, hráli si s listy, kaštany, soutěžili, často pro nepřízeň počasí v oddělení. Prvňáčci si vyrobili každý svého dráčka. Po odhlasování dětí z jiných tříd byly vyhlášeny výsledky: 1. místo – Sára Hamouzová, 2. místo – Lejla Nguyenová, 3. místo – Aleš Karhan.

Kolektiv ŠD

 

Foto zde