image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Listopad 2023 v MŠ

Listopad 2023 v MŠDatum konání:
30.11.2023

Začátek listopadu jsme věnovali úklidu naší zahrady společně s rodiči. Proběhlo tvořivé odpoledne s rodiči, kde si děti společně s rodiči vyrobili draka. Následovala drakiáda a občerstvení. Proběhl také výlet do Bečova a návštěva botanické zahrady. Tam nás čekalo míchání podzimních barev a krásně strávené dopoledne v zahradě se zvířátky. Všem se nám moc líbil program a těšíme se na další návštěvu. Chodíme do přírody, navštěvujeme kroužek keramiky a každé pondělí logopedické hrátky s Petrou. Na konci měsíce jsme byli v divadle na představení o podzimu V korunách stromů. To nás zavedlo do přírody a dozvěděli jsme se, co se děje v lese na podzim. Představení se nám moc líbilo. Už se těšíme na Mikuláše a Vánoce.

Kolektiv MŠ

Listopad v MŠ.jpg

Foto zde