image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Logická olympiáda 2023

Logická olympiáda 2023Datum konání:
31.10.2023

Logická olympiáda probíhá ve čtyřech kategoriích. Mateřská škola společně s prvními a druhými třídami, zbytek prvního stupně, druhý stupeň a střední škola. Každá z kategorií má svá specifická zadání, ale jedno mají společné…  Jde o obtížnou soutěž, která si klade za cíl identifikovat děti s logickým nadáním. Žáci absolvují v omezeném čase 20 otázek. Rychlost je také rozhodujícím faktorem o výsledném umístění. Letošní rok se podařilo postoupit do kraje třem děvčatům. Tímto gratulujeme Emě Rödlingové ze 3.A, Nikole Šulákové z 9.A a Natálii Josefíně Babkové z 9.A. V krajském kole, které proběhne 3.11.2023, jim budeme přát klidné nervy a mnoho úspěchů.

                                                                  Mgr. I. Rödlingová