image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo v házené

Okresní kolo v házenéDatum konání:
31.10.2023

Dne 1.11.2023 se zúčastnili žáci naší školy okresního kola v házené. Reprezentovali nás Erik Pavlíček, Zdeněk Bíba, Martin Hudeček, Tobias Langhammer, Jakub Winkelhöfer, Karel Stellner, Jakub Mikl, Filip Sivák, Daniel Klepáček, Dominik Velíček, Tereza Gáborová, Lucie Křehká, Kristýna Lédlová, Nikola Šuláková, Kateřina Nekolová, Claudie Kučerová, Julie Šimková, Vanesa Šíblová a Nikola Rulíková. Chlapci obsadili čtvrté místo. Děvčata dopadla lépe, skončila na pěkném druhém místě a postupují do krajského kola. Druhé místo díky vybojovaly především zásluhou dvou hráček – Claudie Kučerové a Julie Šimkové. Proti ZŠ Křižíkova dala C. Kučerová 1 gól a J. Šimková 2 a proti 6.ZŠ Sokolov dala C. Kučerová 2 góly a J. Šimková 1. Oba zápasy naše dívky vyhrály. Na ZŠ Pionýrů už ale nestačily a zápas prohrály 2-3. Všem dětem děkuji za reprezentaci školy a dívkám přeji v krajském kole hodně úspěchů.

                                                                                                     Mgr. L.Bříza

 Házená - st. žky - OK.jpg

Foto zde