image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Lyžařský výcvik 2024

Lyžařský výcvik 2024Datum konání:
5.2.2024
Datum ukončení:
9.2.2024

LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU 2024 NAZDAR!

Lyžařský výcvik - den první

První den máme úspěšně za sebou.. Letos bylo rozdělení celkem jednoduché - ti, kteří lyžují, a ti, kteří na lyžích nikdy nestáli (5 proti 20)... Utrpěli jsme jen jednu ztrátu v podobě prasklé boty, to nám ale nezabránilo, aby na konci dne všichni parádně sjeli kopec. Zítra budeme trénovat obloučky.

Lyžařský výcvik - den druhý

Pokroky děláme podle plánu. Potrénovali jsme obloučky a všichni jsme dnes zvládli jízdu na vleku! A dolů dáváme parádní slalom mezi zvířátky.

Lyžařský výcvik - den třetí

Rozhodli jsme se, že ani ne příliš přívětivé počasí nás nezastaví a po ranní rozcvičce se někteří odvážlivci vydali na červenou... Promáčení, unavení, ale rozhodně spokojení jsme opouštěli kopec.

Lyžařský výcvik - den čtvrtý

Heslo: Nejsme z cukru!

My už totiž všichni lyžujeme a my si to chceme pořádně užít. Takže nás z toho kopce jen tak něco nevyžene. Dneska se k nám přidal ještě Radek a ten skvěle zvládl i jízdu na vleku... Ostatní pilují svůj lyžařský styl a nezastaví je ani drobné karamboly.

Lyžařský výcvik - den pátý

Heslo: Dali jsme to!

Byli jsme vytrvalejší než déšť, který to vzdal, a my jsme si mohli lyžák užít až do konce. Všichni jsme dali červenou! Na závěr nesměl chybět závod ve slalomu. V první kategorii zvítězil Jára Kurš, druhé místo brala Denča Stellnerová a třetí místo Janetta Daranyiová. V druhé kategorii nejrychleji prokličkovala Elizaveta Vorobiovská, druhé místo si vyjel Luky Stropek a třetí místo Saša Vašková.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat klukům rolbařům, kteří pro nás každé ráno měli připravenou sjezdovku, i když jsme netušili, kde ten sníh pořád berou...

                                                                            Mgr. L. Winkelhöferová

Lyžák 24-1.jpg

Foto zde