image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo ve šplhu 2.stupně

Okresní kolo ve šplhu 2.stupněDatum konání:
6.2.2024

Tradiční únorovou sportovní soutěží je šplh. Letošní okresní kolo proběhlo v úterý 6. února v Chodově. Každý účastník měl k dispozici čtyři pokusy, výkony byly často velmi vyrovnané. Za naši školu nastoupili Saša Sukhovoj, Péťa Fajt, Dominik Velíček, Péťa Pacík, Laura Habalová, Julie Šimková, Denisa Stellnerová a Claudie Kučerová. Kluci po hezkém výkonu, kdy Saša zvládl šplh za 3,62 s, obsadili osmé místo jako loňského roku. Děvčata si v tomto srovnání polepšila, skončila šestá a Julie Šimková si časem 4,07 sekundy zajistila v jednotlivcích skvělé druhé místo. Julče patří velká gratulace a všem soutěžícím poděkování za dobrou reprezentaci školy.

Bc. Vojtěch Wagner

Šplh - OK.jpeg

Foto zde