image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Malování na chodníku

Malování na chodníkuDatum konání:
22.5.2017
Datum ukončení:
26.5.2017

V minulém týdnu děti ze školní družiny ve spolupráci s DDM malovaly na chodník. Téma pro všechny děti bylo stejné – Cirkus. Je to téma obsáhlé a každý si vybavil jiné zážitky, takže na chodníku byli klauni, cvičená zvířata, akrobaté a spousta dalších. Počasí bylo krásné a děti si daly na výsledku záležet. Všichni si tedy vysoutěžili sladkou odměnu a ti na předních místech i věcnou cenu. V 1. oddělení to byla Anna Farkašová, Nicol Šulcová, Sára Capová, Claudie Kučerová, Julie Šimková, David Šimek a Eliáš Zahradník. V 2. oddělení Karel Stellner, Martin Štorkán, Tereza Pohanková, Marie Slaninová a Veronika Zaspalová. Ve 3. oddělení Adéla Dvořáková, Marcela Herodesová, Natálie Kadlecová a Robert Medek.
Kolektiv ŠD
Fotogalerie zde.