Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Turistický kurz

Turistický kurzDatum konání:
22.5.2017
Datum ukončení:
26.5.2017

Pro studenty 3. ročníku SŠ jsme uspořádali třídenní turistický kurz. První den se jeho účastníci vydali vlakem do Sokolova, odkud pokračovali dál po cyklostezce podél Ohře přes Loket až na Svatošské skály. Někteří využili pěkného počasí ke koupání v Ohři. Druhý den byl věnován pěší turistice, studenti navštívili rozhlednu Cibulka v Oloví a zajímavá poutní místa v okolí. Třetí den putovali turisté opět na kolech. Navštívili Rotavu, Šindelovou, lovecký zámeček Favorit i Rotavské varhany. Počasí se vydařilo a kromě rozlomeného rámu a prasklého pláště se nevyskytl žádný problém.

Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.